Integracja


Dostarczamy najbardziej nowoczesną
i bezpieczną metodę płatności w Internecie

Wygodne i szybkie płatności w twoim sklepie online,
aplikacji mobilnej oraz za usługi w internecie

Skontaktuj się!

mPay Wallet MasterPass

To gotowe narzędzie do wygodnych i szybkich transakcji online. Jest to też odpowiedź na zmieniające się praktyki zakupowe klientów oraz coraz większą popularność zakupów internetowych. Prostota, funkcjonalność, a przede wszystkim bezpieczeństwo rozwiązania skutkuje wyższą konwersją i mniejszą liczbą porzuconych koszyków.

Wygoda

Dane karty Twojego klienta są zapisane w jednym miejscu, z którego może skorzystać na każdym urządzeniu z dostępem do sieci. Nie traci czasu na poszukiwanie karty, żmudne przepisywanie danych: jedno kliknięcie i jego zakupy są opłacone!

Szybkość

mPay Wallet MasterPass umożliwia parowanie dla OneClick, dzięki której klienci Twojego sklepu internetowego, nie muszą opuszczać strony, aby dokonać płatności.

Bezpieczeństwo

mPay Wallet został zaprojektowany w zgodzie z najwyższymi standardami MasterPass, posiada również uwierzytelnianie OTP i wielowarstwowy system zabezpieczeń. Jest to gwarancja najbezpieczniejszych transakcji na rynku płatności online! Numer karty, kod CVV, a nawet adres dostawy zapisane są w jednym miejscu, co minimalizuje ryzyko upubliczniania danych.

Wsparcie

Przez cały okres współpracy nasi profesjonaliści służą wsparciem technicznym; wspólnie testujemy i wprowadzamy mPay Wallet MasterPass do Twojego biznesu! Nasz opiekun dobierze idealny dla Ciebie system rozliczeń oraz przeprowadzi przez proces wdrożenia.

Mobilnie i na desktopie

mPay Wallet MasterPass możesz podłączyć zarówno do swojego sklepu internetowego, jak i powiązanej z nim aplikacji mobilnej. Implementacja przebiega szybko i sprawnie!

Globalne rozwiązanie

Rozpoczynając współpracę z mPay, dołączasz do międzynarodowego systemu płatności MasterPass. Dzięki integracji z portfelami z całego świata, Klienci z zagranicy mogą szybko i bezpiecznie dokonać płatności za zakupy w Twoim sklepie!

mPay Wallet w ofercie Twojego Banku

Jeśli zastanawiasz się nad rozszerzeniem oferty banku o usługę portfela elektronicznego,
skontaktuj się z konsultantem mPay Wallet MasterPass, aby porozmawiać o szczegółach.

Skontaktuj się!