O wallecie


Bezpieczne płatności w sieci

Elektroniczy portfel kart płatniczych

Załóż konto

Czym jest mPay Wallet?

mPay Wallet to Twój cyfrowy portfel w usłudze MasterPass od MasterCard. Dostępny jest z każdego urządzenia z połączeniem internetowym. Dzięki niemu w bezpieczny, wygodny i szybki sposób dokonujesz płatności w sklepach internetowych

Wygoda

Twój cyfrowy portfel w bezpieczny sposób przechowuje dane Twoich kart płatniczych. Dodatkowo, zapamiętuje dane potrzebne do wystawienia faktury oraz adresy wysyłek. Jest szybki, wygodny i darmowy. Sieć akceptantów dynamicznie rośnie: używając jednego konta możesz robić zakupy na całym świecie.

Bezpieczeństwo

Twój cyfrowy portfel przechowuje dane Twoich kart, historie płatności oraz adresy wysyłki uwierzytelnione przez OTP (one-time password). Od tego momentu nie musisz już udostępniać swoich danych na obcych stronach – wybierasz płatność mPay Wallet MasterPass i akceptujesz transakcję.

Instrukcja obsługi

Zobacz instrukcję przykładowej transakcji z mPay Wallet:

Wyświetl instrukcję pdf

Jak rozpocząć w 3 krokach?

1. Rejestracja

Przejdź do formularza rejestracji i uzupełnij dane w formularzu! Rejestracja i korzystanie z mPay Wallet jest w pełni darmowe!

2. Weryfikacja

Dodaj i zweryfikuj swoje karty Master Card, VISA, American Express, Diners, Discover.

3. Płatność

Ciesz się szybkimi i wygodnymi płatnościami przez Internet! Z MaserePass możesz płacić w większości sklepów internetwych na całym świecie. Sprawdź Kliknijlistę przykładowych sklepów.